| afrodita3333 a întrebat:

Daca dezactivezi chat-ul la facebook pentru o anumita persoana, acea persoana ce vede? Ce se intampla cand vrea sa te contacteze?

Răspuns Câştigător
| Ivancic09 a răspuns:

Aceea persoana vede ca nu esti online niciodata si te va putea contacta doar daca te va cauta in chat scriindu-ti numele sau la profilul tau trimitandu-ti un mesaj sau scriind pe peretele tau.

4 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Vede ca nu esti online, dar iti poate trimite mesaje.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Te vede offline.

| BiBiabiii a răspuns:

Acea persoana vede sa est offline pana cand il lasi dezactivat, daca vrea sa te contacteze iti va aparea la mesaje nimic mai mult. Si daca apari offline poate trimite mesaje numi tu daca nu esti intrata la vezi mai incolo.

| Cristian446 a răspuns:

Te vede OFFLINE dar poate sa-ti dea mesaje!
Atata timp cat ignorii nusi va da seama