| helene20 a întrebat:

Buna,TPU! Pe Facebook cand sunt online, pot sa fac in asa fel incat o anumita persoana sa nu vada ca sunt online?

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Ori eşti offline pentru toţi ori online pentru toţi. Una din două

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi dai " ignorare utilizator " şi rezolvi totul.

| Kathhy23 a răspuns:

Pai la lista de prieteni online dai la optiuni si esti offline pentru totiwinking

| Cotoi_Roxana_1993 a răspuns:

Dai click jos in dreapta ta, unde scrie "chat" si iti apare lista cu prietenii tai.iar deasupra listei (pe acelasi rand pe care scrie "chat") este o "rotita", o "steluta". acolo sunt optiuni(3),iar ultima dintre ele este "go offline"(deconecteaza-te). Sper ca te-am ajutat.Sa imi zici daca ti-a iesit.winking