| sergio19 a întrebat:

Mi-am pus si eu o parola la cardul de memorie si nu mi-o mai amintesc.si nu mai pot sa intru in card sau sa-l formatez.cum as putea sa-l deblochez? se mai poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| n0name a răspuns:

Poi te duci frumos la un centru din ala unde se decodeaza telefoanele si il rogi frumos pe vanzator sa iti decodeze cardul de memorie. te costa in jur de 15 lei.

2 răspunsuri:
| ioanacristina666 a răspuns:

Si eu am patit si a sunat maicamea la vodafone si mi-la deblocat

| victooor a răspuns:

Poti sa mergi de unde ti-ai luat telefonul sau cardul si sa ii rogi sa ti-l deblocheze.