| aragon18 a întrebat:

Mi-am pus windows 7 si cand pun cursorul pe pictogramele din bara de jos imi arata decat titlul, normal ar fi trebuit sa imi arate o fereastra cu ce se afla pe pagina respectiva. nu stiu ce i-am facut. straight face need some help

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Intras in panoul de control, aspect si personalizare si acolo cauti modificare tema! alegi o tema AERO orice tema aero vrei tu! salvezi schimbarea si gata problema! scuze ca ti-am dat indicatii in limba romana, windowsul meu e in romanahee hee

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Când te duci cu click-ul pe pictogramă, trebuie să fie pornită acea aplicaţie( dacă vrei să vezi ce-i pe google chrome, trebuie să deschizi dinainte chrome-ul). Se poate să fi schimbat vreo temă, skin de la windows şi de aceea nu-ţi mai arată acea fereasctă mică.