| deea_4985 a întrebat:

Mi-am reformatat de curand pcu, si tipu care l-a facut, nu crede ca a setat bine sunetul se aude destul de naspa. Adica nu se aude normal. Unde trebuie sa intru ca sa ajung in meniul ala unde intri ca sa alegi cum vrei sa se auda (house, rock, etc ). Am windows 7.Plz helpbatting eyelashes funda big grin

1 răspuns:
| dragonul96 a răspuns:

Salut.daca vrei sa intri in setarile alea cu rock, live, etc trebuie sa ai programul realtek hd audio manager. programul asta face sa se auda cum in modurile live, rock, etc. asta il am si eu. succes.