| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop si cand vb cu cineva la mic se aude cam aiurea, adica daca tastez aude si cel cu care vb. Asta se poate seta sa se auda bine.
Am windows 7, cine imi poate spune ce trebuie sa modific sa nu se mai auda sunetul din toata camera, doar ce vb eu.

4 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Orice fel de microfon ai avea cand tastezi tot se aude. Nu ai ce face. Sper ca te-am ajutata, funda? :d

| JusTPauL a răspuns (pentru qwerty101010):

O frate, acelasi raspuns
Daca iti zic k ai ceva sa bifezi si faci sa se auda calumea de la 5 m far sa se auda cum testezi crezi?
aia ma intereseaza p mine k nu mai stiu unde trebuie sa dau la w7

| qwerty101010 a răspuns (pentru JusTPauL):

Si eu tot windows 7 am si nu e nimic de bifat.

| JusTPauL a răspuns (pentru qwerty101010):

Daca rezolv iti zic si tiewinking