| Litovoi a întrebat:

Am instalat azi Windows 10, iar cand introduc castile in laptop, acesta nu le recunoaste, insa in ele se aude sunetul de la speakers.Ce as putea face sa se auda normal in ele?

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Azi e ziua castanei 10
citeste intrebarile de mai jos, sunt cativa la fel ca tine, incantati de noul update.
cati or fi in toata lumea? cred ca au inceput sa sughita rau de tot cei ce au gandit castana 10
felicitari pentru instalarea lui 10

| Litovoi explică (pentru gelu1970):

Da, multumesc, foarte relevant raspunsul...

| gelu1970 a răspuns (pentru Litovoi):

Nu ai pentru ce. l-ai instalat cu mana ta. ce credeai ca e asa de "relevant" in ceea ce ai instalat?
iti doresc sa te bucuri de 10, sincer, si sa iti mearga bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta si tu ceva timp sa "repare" toate erorile windowsului. de aia e bine sa astepti pentru primul service pack.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa descarci programul driverbooster 2 si dai update la toate driverele.

| Rockat a răspuns:

Și eu am Windows 10 și nu am nicio problemă cu el. Mai jos sunt frustrați cu Windows 7 piratat. Dacă ai vreun driver pentru sunet, încearcă să remediezi problema de acolo, dacă nu ai vezi : Panou de control\Hardware și sunete\Dispozitive și imprimante (dacă ai boxe). O altă soluție ar fi să scoți cablul de la boxe (dacă sunt externe) cat timp sunt cele de la căști băgate.

| xXAlphaXx a răspuns:

Poate peste vreun an imi pun si eu 10, dar cand rezova astia bug-urile si problemele de compatibilitate! Multi s-au repezit ca oile sa-si puna 10, ca vezi doamne e gratis daca upgradezi in interval de-un an! Macar sa mai astepte si ei cateva luni ca sa se remedieze problemele, dar nu...

| Kettolix a răspuns:

Oare cati prosti ca tine au dat install acelui ****? Vpi aveti minte sau ati uitat-o pe-undeva? laughing laughing Deci chiar nu pot sa cred ca exista oameni care au dat install la chestia aia laughing Vedeti acolo gratis windows 10 si hop ca oile pe el, nu v-ati gandit ca daca platiti pentru windows 7 si 8, windows 10 va merge ca un ****? Stiu ca nu toti sunt asa buni la IT, dar chiar in halul asta? laughing

| Litovoi explică (pentru Kettolix):

Da, multumesc, raspunsul tau nu ma ajuta cu nimic. Cu toate astea, windowsul merge bine, nu am alte probleme decat cea cu castile. Sunetul se aude in ele, insa e deranjant ca e exact ca in speakers.

| Kettolix a răspuns (pentru Litovoi):

Pai nu folosi castile pana se rezolva bug-ul, ca la filme por*o cred ca te poti uita si pe telefon laughing (glumesc scuz edaca te-am suparat). Si dupa ce dau cei de la Microsoft anunt ca au terminat de finisat windows 10 complet il duci la un informatician sa ti-l reinstaleze si sa iti salveze fiserele de care ai nevie. happy