| Chitaila a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul xp si nu-mi mai merge sunetul...
Mi-am instalat Realtek AC'97 dar nu merge...
La Realtek apare o eroare : "This device cannot start. (Code 10)".
Cum pot repara eroarea aceasta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scaneaza cu programul asta pc-ul sa vezi ce driver ai nevoie dupa care descarci programul...www.drivertoday.com daca nu iti da link de download cu mozilla atunci incearca cu internet explorel.

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Descarca programul ASTRA32 iti zice toate inf despre PC si iti instalezi ceti trebuie dupa...de pe sofpediabig grin

| kilometru0 a răspuns:

Trebuie sai dai update la driver!