| sssSnake a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu, si cand vreau sa imi instalez yahoo messenger imi apare asa : "Incorrect command line parametres.
Windows Installer. V 2.00.2600.1106
Copyright @ 2000 Microsoft Corporation. All rights reserved.
Portions of this software are based in part on the worck of the Independent JPG Group. "

Dupa asta, imi pare o casuta cu "OK", dau pe ia si mi se astinge instalarea.

Ce sa fac? straight face

helppp helpppp hellpppppp

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

PS
O să meargă şi fără pumni crede-mă că nu îi o soluţie laughing). Dar mi-o plăcut.Acuma ce mai urmează să îti recomande oamenii să ţâpi apă pe el sau să îl arunci pe geam? laughing))))

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ţi-ai actualizat Windows-ul după instalare? Sau mai bine zis şi mai direct ce vresiune de windows instaler ai?
Vezi că pentru messenger îţi trebuie ultima versiune de windows instaler( nu mai ştiu care îi) şi îi inclus»ă în pachetul de actualizare al Windows-ului(bănuiec că îi Xp că pe 7 merge din prima şi neactualizat). Actualizează-l(dar vezi ce actualizări descarci; mai mult în privat sau pe winconfig.blogspot.com găseşti) şi ar trebui să meargă

Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai service pack 3 instaleaza asta http://www.softwarepatch.com/windows/wininstallnt.html
daca nu ai service pack 3, cauta pe google si instaleaza-l ala mai intai.

| karellen a răspuns:

Incearca si cu yahoo messenger downloadat de aici: http://messenger.yahoo.com/
;)

| Sconcsiş a răspuns:

Da un pumn in ecran. Daca nu merge nici asa, da un pumn direct la placa de baza. E eficient. Serios. Mi-am reparat multe probleme la caluclator asa!

| sssSnake explică:

Nu merge!