| NicusorYo a întrebat:

Cand instalez messenger 9, 10, 11 sau vista, dau sa instalez, apare ca instaleaza messul, dar dupa un timp apare o eroare, ea este:Incorrect command lne parameters.
Windows Installer.V.2.00.2600.0
Copyright @ 2000 Microosoft Corporation.All rights reserved.
Portions of this software are based in part on the work of the Independent JPEG Group.AM WINDOWS XP PROFESSIONAL, SI IMI MERGE DOAR MESSENGER8, VREAU RASPUNSURI MULTE SI BUNE, CEL CARE E PRIMUL SI ADEVARAT funditakissDAKA VRETI ID MEU nicusor_yo31

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pai mai, mai invata si tu engleza. Stii ce inseamna copyright? ca e copiat, hacuit ca sa zic asa laughing. Ori windowsul ori messengerul. Daca windowsul il ai, cu licenta originala si full, legalizatm nu are de ce sa iti apara. Si messengeru, descarca-l dupa pagina oficiala nu de pe stiu eu ce siteuri mai gasesti tu acolo. Direct de pe pagina oficiala. Pt ca in eroarea ta scrie ca :
Copyright 200, Microsoft corporatiob, toate drepturile rezervate.
Si daca ai zis ca "Windows Installer.V.2.00.2600.0" e clar ca e de la windows. Cauta pe cineva de incredere, sa-ti dea un windows nou, full, si bun, cu licenta buna, daca nu, reinstaleaza windows-ul si vezi daca merge. Daca tot nu merge, inseamnca ca am avut dreptate, si daca dupa reinstalarea windows-ului merge, inseamna ca ai avut un virus nenorocit.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Windows Installer 2.1

| NicusorYo explică:

Pai pe site official intru, exemplu:http://messenger.yahoo.com/download/ (mess 10), si tot aia da:| Ce sa fac?

| Mistero_5292 a răspuns:

Ba stai ca se vede ca esti prost da-mi n mesaj si spune-mi de unde esti si unde este scoala la care inveti. Daca este cum banuiesc eu sunt sigur ca ma vei cunoaste.