| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cand vreau sa instralez messangeru imi da o eraore care zice:Incorrect command lne parameters. Windows installer V.2.00.2600.0.Copyright 2000 Microsoft Corporation All rights reserverd
Portions of this software are based in part of the work of the Indepandent JPEG Group, apas OK astept 5 secunde si apare o eroare de aia cu X care zice ca nu a putut fi instalat. Ce pot sa fac? Dau funda daca il dac big grin

1 răspuns:
| Myshy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat tot la fel si am adus un baiat care se pricepe si mi-a zis ca nu aveam memorie si era prea mare deci sa te uiti cat spatiu mai ai si era problema si de la ei:d cateodata se mai intampla:d