| ZxPoox a întrebat:

Mi-am salvat Adobe Photoshop cs4 si cand vreau sa modific o poza imi apare : " Could not complete your request because there is not eugh memory (RAM) " Stiti cumva cum pot rezolva problema sau daca trebuie sa downloadez alt photoshop?

Răspuns Câştigător
| Andreeaツ a răspuns:

Problema este ca nu ai mult spatiu. Elibereaza din tot ce ai in plus si daca tot nu merge downoaleaza-l pe un hard cu mai multi GB

3 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Nu ai suficienta memorie RAM!

| mariaaaaaaaaaa a răspuns:

Unde ai gasit photoshop.trimite-mi si mie un mesaj cu link-ul plss

| ljuboja a răspuns:

Inchidea celalalte aplicatii pe care le ai deschise si incearca apoi. bafta /