| italia4ever a întrebat:

am photoshop cs5 si cand vreau sa fac un text imi da o eroare. "Could not complete your request because something preveted the text energie from begin initialized"

3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

De obicei dai enter/ ok si apoi merge.
Acum nu stiu cum e cs5, eu am cs6 extended si cand imi da eroare la text si nu se rezolva cu enter umblu la dimensiuni si am grija sa fie selectat pe text si nu pe altceva ( sus in stanga sub bara cu optiuni)

| italia4ever explică (pentru Tavy100):

Eu dau ok si tot nimic, am girja si la dimensiuni si sa e selectat pe text.
Uite o poza. http://i.imgur.com/uZoQD.png Zimi daca am uitat ceva sa selectez, ce sa fac?

| Tavy100 a răspuns:

Pai uite un videoclip facut de mine, incearca sa selectezi ceea ce am facut si eu, daca nu merge mai vedem, http://www.youtube.com/user/Octavian183/videos - e canalul meu secundar, momenan inca se randeaza, o sa il si uploadez, o sa apara acolo cu numele problema PS

s-ar putea sa nu mearga sa il vezi ca inca se uploadeaza, nu am pus muzica sa mearga mai repede.
PS: Pe la sfarsit am selectat backgroundul ca sa vezi cum il faci ca e posibil sa fie si de la el, eu am cs6 extended dar oricum ar trebui sa semene.