| andrei123145632 a întrebat:

Mi-am scos goodgame empire hack v5.5, si in stanga scrie get code, dau pe el, si iti arata reclamele alea cu test iq, horoscop...Am completat, am dat sms si mi-au dat voie la cod, mi-au dat 4 coduri si tot imi aparea COD INVALID, dc? Dau Funda!
Si am scos empire hack sa mai fac economie de bani, cine joaca empire stie de cate ori si-au batut joc de ei moderatorii....Stiti codul bun? sau dc nu merg codurile?

5 răspunsuri:
| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns:

Pentru ca ai luat o mare teapa!

| andrei123145632 explică (pentru Punct_Si_Virgula_1988):

Imi poti spune de unde pot scoate unul fara teapa?

| Punct_Si_Virgula_1988 a răspuns (pentru andrei123145632):

Nu exista asa ceva

| Boharec_Alexandru_1996 a răspuns:

Si eu incerc sa descarc hack, dar nu stiu cum!

| Zbereanu_Alexandru_1999 a răspuns:

Ala e un program de hackeri nai sa vezi hack pentru empire nu are cum