| Redhead6 a întrebat:

Mi am sters aplicatia de connected2me si acum am reinstalat o, dar nu mi mai apar conversatiile trecute si vad ca mi da alt nume de anonim. Imi poate spune cineva daca persoanei cu care vorbesc ii apare o noua conversatie sau ii poate aparea si cea de pe anonimul trecut? Pls.

2 răspunsuri:
| JustAGuy236890 a răspuns:

Ii apare si anonimul trecut pentru ca tu ai sters aplicati din calculatorul tau cu tot cu cont si ea nu si ea nu sia sters aplicatia

| AlexinAndreea a răspuns:

Nu.Ii apare un anonim nou.De fiecare data cand te deloghezi si apoi te loghezi iar iti apare anonimat nou cand dai mesaj unei persoane.