| Karmesytta a întrebat:

Mi-am sters aseara din windows system32 niste chesti si acum numai pot sa imi deschid calculatorul imi zice we apoloize for inconvenience but windows did not start successfully.A recent hardware or softwar chabge night have caused this.Scrie mai multe si daca dau enter pe start windows normally mi se restarteaza si imi apare la fel...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reinstaleaza windows.Nu trebuia sa stergi nimic.Acelea fac parte din program.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Reinstaleazal nu mai ai ce face.