| TheHobbitHere a întrebat:

Mi-am uitat parola de la musical.ly, imi stiu doar numele, cum o pot recupera?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te-ai inresgistrat cu o adresa de imeil dai sasi retrimta parola sau cauti parola in broswer

| Sellak a răspuns:

Cum a zis si RAY26TM, Contul e facut pe o adresa de " imeil " ( apropo se scrie email prietene ), Uite-te atent si 100% o sa gasesti pe undeva ca scrie " Ti-ai uitat parola? " sau ceva de genul, dai acolo si intri pe mail-ul pe care a fost facut contul si urmezi pasii din mail pentru resetarea parolei.

| TheHobbitHere explică:

Da, dar problema e ca nu îmi găsesc nici emailul pe care a fost creat contul

| Caood a răspuns:

Doar dacă mai știi emailul

| Caood a răspuns:

Doar dacă mai știi email-ul

| DoltaRăzvan a răspuns:

Utilizează funcţia Recover folosind contul de e-mail introdus la înregistrarea contului tău.
Succes! happy