| joik a întrebat:

Mi-am uitat parola de messenger.nu stiu raspunsul la intrebarea care mi-o pune yahoo cand vreau sa aflu parola. cum o aflu?

p. s: cum importez contactele mele din lista cu parola pierduta in una noua?

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Parola nu ai cum sa o mai recuperezi.
Pentru contacte intra in program files/yahoo/messenger/profiles/id-ul tau/archive, si ai acolo ID-urile tuturor cu cei care ai vorbit de cand ti se salveaza arhiva.
Daca ai setat sa nu ti se salveze arhiva, ghinion, nici asta nu poti recupera...

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Nu se mai poate clar, doar asa daca vrei.trimite un mesaj la Yahoo. poate te rezolva! eu mi-am recuperat parola dupa 6 saptamani!

| Hirako a răspuns:

Ai uitat si parola si intrebarea? Foarte tare! Pai nu ai cum, doar daca ti-ai facut un "email secundar" pe care sa fie trimisa parola, asta trebuia facut atunci cand ai facut emailul.Si nu poti nici sa importezi contactele.Asta e, alta data noteaza-ti daca nu ai memorie.