| reyna_7838 a întrebat:

Stiti cum imi pot schimba parola pe yahoo messenger.nu mai stiu raspunsul la intrebarea aia care am folosit-o cand mi-am facut adresa.cine ma ajuta fundita

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu-ti trebuie raspunsul ala la nimic!
In primul rand, trebuie sa stii parola curenta (adica parola buna, asociata ID-ului de yahoo messenger).
Atentie! : parola de Yahoo! Messenger, reprezita de fapt parola contului tau de Yahoo!
Schimbarea parolei : Yahoo Account () –> in caseta de logare introduci ID si parola —> ajunsi in pagina "Review My Account Information", ai undeva sub "Yahoo! ID Card" o optiune de schimbare a parolei. Click pe Change Password –> introduci parola actuala (Enter your Current Password), dupa care de doua ori noua parola aleasa de tine pentru contul de Yahoo!->enjoy!

2 răspunsuri:
| reyna_7838 explică:

Dap, mersi mult neluL

| blogman a răspuns:

Uite si versiunea ilustrata a cum sa schimbi parola de la yahoo messenger
http://step-by-step.ro/......nger-mail/