| Trollerul a întrebat:

Mi'am upgradat pc-ul, si mi-a ramas o placa video nVIDIA geforce 6200 turbocache pe PCI EXPRESS de 256 care urca pana la 512 mb la jocuri, cu cat as putea sa o vand?

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Daca asta
http://www.pcgarage.ro/......-bit-bulk/
care are 512 MB DDR 3 si ai garantie la ea, costa 113 lei pe a ta
http://www.pcgarage.ro/......r2-64-bit/
care are 256 DDR 2 si este si veche cat ai putea lua?
20 lei.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru taken):

Corect, 20 lei este un pret normal.
Cred ca, totusi, 15 lei ar fi un pret mai bun.

| Trollerul explică (pentru SilviaDulcik):

Nu crezi ca ar fi mai bine ca o copila ca tine sa nu se bage in domeniul asta? happy

| VyrusEleven a răspuns:

DUpa parerea mea daca o pui pe un site k-lumea ai putea lua in jur de 80-100 de lei pe ea( asta depinzand in ce stare se afla) Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. Bafta

| nuarde a răspuns:

Cică am o placă video nVIDIA! Păi ce firmă e? Cine e producătorul? E făcută în fabrica de covrigi? Spune și tu că-ți biți are! Spune și tu de căt timp o ai! Asta dacă dorești un răspuns căt mai calitativ. Apropo, cum ți-ai upgradat pc-ul? Ce pise ți-ai luat?

| Trollerul explică (pentru nuarde):

Producatorul este nVIDIA... are 32 biti si o am de 1 an jumate, este in stare perfecta de functionare, si mi-am luat un procesor Intel Core 2QUAD si o placa video ATI RADEON 5450 de 1gb.