| împreunăfacembine a întrebat:

Buna,

Cine imi spune cum as putea face mai multe likeuri pe Insta la poze?

Am cont public si postez fotografii cu cladiri, arhitectura. Am o tema, sunt aranjate, dar continutul ajunge doar la cateva persoane.

Cine ma ajuta? Cum sa fac mai multi urmaritori si mai multe likeuri?

1 răspuns:
| Ovidadaudinbuci223 a răspuns:

Da follow unui indian sau arab, iti va cere nuduri da macar o sa zica la toti fratii sa te urmaareasc si sa-ti dea like eventual o sa tiscrie comm cu "beatfol lady :*"
succes
cu drag ovidadaudinbuci233 :*