| yonutz63991 a întrebat:

Mi-ar placea un LG optimus black. Posesorii acestui telefon sa imi spuna daca au intampinat problemehappy

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este un telefon de calitate, cu un ecran superb, se msica bine. Depinde ce intelegi prin probleme

| inocentegirl a răspuns:

Este un telefon foarte bun poti intampina probleme doar daca nu ai grija de el in rest e foarte ok telefonul

| yonutz63991 explică (pentru inocentegirl):

Cum sa nu am grija de el?

| inocentegirl a răspuns (pentru yonutz63991):

Adica sa nu is scapi pe jos, sa nu il uzi, ar fi foarte bine daca iai pune o folie de protectie pentru a nu se zgaria