cami
| cami a întrebat:

Mi s-a "blegit" Winamp-ul. Nu canta, nu scoate nicun zgomot, si pe deasupra acolo sus, in stanga (la mine) unde tinea ritmul, trece de la stanga la dreapta, o liniuta somnoroasa, inceata, si scunda.
Vi s-a intamplat? Cum il fac sa-si revina. Vreau sa ascult muzica sad. Unde dau sa-mi cante, iar?

6 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

O pastila Viagra l-ar inviora foarte tare...laughing
Hmm...habar n-am big grin nu folosesc winamp, eu am media player si e sculat mereu.laughing

| xibalba a răspuns:

Daca esti sigura ca e de la winamp, reinstaleaza`l. Dar vezi sa nu fie de la placa de sunet...

| ItzRivenGod a răspuns:

Eu am patit ceva de genul doar ca vocea si muzica era subtire si uneori se auzea doar un luuuuuung iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Ma rog reinstaleazal.

| stuff0happens a răspuns:

Daca ai kitu reintaleazal sau ia ultima versiune de pe www.winamp.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intamplat.Dezinstaleazal si il instalezi pe urma iar, cauta pe google si downladeaza ce versiune vrei tuhappysucces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti descarca Winamp de aici: http://download.kappa.ro/action__file/id__4630
Este o versiune buna a seriei 5.