| Andreimau a întrebat:

Mi s-a blocat contul de Facebook din cauza ca au detectat actiuni neobisnuite pe el, cum imi pot recupera contul, ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, noi nu te putem ajuta cu nimic, ca nu avem cunsotinte si relatia in America, la administratia FB-ului, dar tu poti sa-i contactezi si sa-i rogi sa-ti elibereze contul.
Din pacate, nu stim de cat de grava au fost postarile atle si cat de rau i-ai infriat pe cei dela FB, asa ca nu stim daca ti-l vor debloca.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te vor anunța printr-un sms, ori print-un email (dacă te logai cu adresa de email, atunci trebuie să îți verifici zilnic, inboxul). Poate că nu trebuie să faci nimic, decât să aștepti să ți se ridice suspendarea, care poate fi de la 24h până la 30 de zile.

| cfrtobias a răspuns:

Poate incerci sa recuperezi parola si sa schimbi, sau poate ai descarcat cine stie ce programe si ti-ai virusat PC sau tel

| ileanafanu a răspuns:

Mi să blocat contul meu de Facebook vreau sa mi-l deblokati