| lora3u a întrebat:

Salutare tuturor! Am nevoie URGENT de ajutor! Mi-a fost blocat contul de youtube ( din cauza ca nu aveam drepturi de autor la 1 clip). Cum as putea sa downloadez? Adica nu mi se pare corect sa imi fie blocat tot contul, din cauza unui singur clip. Se poate recupera contul, dau trebuie sa imi fac altul. Cine ma ajuta dau funda!

3 răspunsuri:
| ICEbalI a răspuns:

Buna.
Vrei sa downlodezi ce ai pe acel cont si sa re uploadezi pe alt cont?

| lora3u explică (pentru ICEbalI):

Nop. Problem solved! Thnx!

| mikeofficial a răspuns:

Hei poti sa imi spui cum ai rezolvato pentru ca sunt in aceeasi situatie.
Multumesc!