| kilio8990 a întrebat:

Mi s-a blocat telefonul, am gresit codul(stiti ca este acea,, parola" sa faci o litera sau o forma la smartfone) si imi cere id-ul si parola de la google play si nu le mai stiu, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| TizZu15 a răspuns:

Uite toate detaliile aici:
http://playtech.ro/......-porneste/
Succes!;)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa-ti amintesti gestul facut pentru redeschiderea telefonului.Asa am si eu.Mai mir cum de l-ai putut uita.Ca nu este greu de tinut minte.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu prea poti face multe...Cum sa nu le stii..Este un cont de Gmail parola si idul de googleplay. Incearca sa te gandesti ce cont de Gmail ai folosit sau ce cont ai inventat. Daca nu merge, trebuie doar sa-ti amintesti desenul... Poate asa data viitoare nu mai faci cine stie ce desene! SAU iti pui parola daca vrei sa nu iti umble cineva pe telefon.

Succes!

| nice67 a răspuns:

Cel mai sigur fa-ti un cont google si introdu apoi datele in telefon sau incearca sa-ti amintesti codul. happy

| ares2000 a răspuns:

Poti da hard reset din butoane, dar daca ai google FRP activ la prima pornire iti va cere parola si adresa de google si daca nu o stii nu ai cum sa accesezi telefonul.Eu asa am facut si pana la urma am ajuns cu telefonul la un baiat in Bucuresti(sta prin Crangasi)care este developer pentru Samsung si mi-a resetat(sters)total telefonul(inclusiv contul de google aflat in telefon). dupa aia poti sa iti creezi alt cont. daca am voie(nu stiu ca sunt membru nou)va las numarul de telefon al baiatului
se ocupa de orice tine de android upgrade.downgrade.root.etc si are preturi decente.

| danilageorgiana a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel am pus modelul de 15 ori, apoi mi-a cerut e-mail-ul, nu am stiut care e si am indrodus de mai multe ori diferite e-mail-uri si parole si acum imi spune ca au fost prea multe incercari si sa desenez modelul...l-as desena dar nu stiu unde ca e doar pagina aia unde trebuie sa scriu e-mail-ul...cum sa fac?

Alte răspunsuri