| Fatih802 a întrebat:

Am un Htc One X si unu fraier mi-a incercat parola si mi-a blocat telefonul si imi cere contul de google ( Magazin Play ). Si nu il mai stiu ce pot sa fac Help My Fundaaa!:X

Răspuns Câştigător
| DeniiAleee a răspuns:

Incearca asta. inchizi complet telefonul, apoi tii apasat pe: butonul de deschidere+butonul de home+butonul de volum up sau down, o sa se deschida si o sa-ti apara un meniu, din acel meniu dai factory reset si o sa ti-l reseteze.

2 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

In acest caz du-te de unde l-ai cumparat (Vodafone, cosmote, Orange) si le zici, iar ei vor trimite telefonul la service-ul lor ca sal resofteze..altceva nu poti facewinking eu asa am facut ca am patit la fel

| RafyStea a răspuns:

Daca nu poti sa faci cum a zis DeniiAlee trebuie sa mergi la un specialist sa tl decodeze...Bafta