| tweety96 a întrebat:

Mi s-a intunecat desktop-ul si nu stiu cum sa ii maresc luminozitatea
si nu e virusat
ce fac?

Răspuns Câştigător
| baiatuucupizzza a răspuns:

Daca e de la unitatea centrala nu ai decat sa o reinstalezi asa am patit eu am apasat pe ok la reglarea unei rezolutii pe care nu mi-a suporta monitoru si dupa mi-a mers daca nu e de la unitate e de la monitor incearca la reglaje sau daca nu schimba monitoru

3 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Din meniul monitorului sau daca ai laptop apasa tasta FN + sageata in sus, dar asta depinde de la firma la firma.

| tweety96 explică (pentru Cosmotel):

E la calculator si am incerrcat si nu mergecrying