| Callipso a întrebat:

Mi s-a schimbat Google cand accesez o pagina ca de exemplu TPU imi apare tot ce era inainte pe pagina asezate unele sub altele scris cu albastru. E foarte urat si ma enerveaza.Si cand accesez Facebook imi apar toate sectiunile unele sub altele scrise uneori cu albastru alteori cu negru.Va rog din suflet ajutati-ma.Am incercat sa downloadez Google Chrome sau Mozila da nu le pot downloada.Help!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poti sa faci un print screen(sa vad si eu problema ta) si sa-l postezi aici sau sa-l trimiti prin pm? ce browser folosesti?

| Wicku a răspuns:

Este problema internetului.
Posibil sa fie aglomerat, acum de Pasti!