| poechce a întrebat:

Mi s-a terminat perioada de trial a antivirusului. iar acum vreau sa-l reinstalez. Imi pare Buy Now si Activate.
Pe ce dau click?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic pe Activate

4 răspunsuri:
| poechce explică:

Incercati sa numai folositi cuvantul "LOL".

L-am activat happy am AVG.

| BiiBiis a răspuns:

Ce antivirus ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL, daca dai pe activate inseamna sa-l cumperi. Deci l-ai folosit trial. Indicatia mea e sa-ti instalezi ori un alt antivirus trial, ori unul gratuit cum ar fi avast free home edition, sau avg. La avast ai licenta pe un an, iti vine key-ul pe mail. Acelasi antivirus daca-l reinstalezi, putin probabil sa-ti dea inca 3 sau 6 luni trial... el stie ca l-ai avut deja pana acum, se pastreaza pe acolo niste fisiere log... happy