| yomiky123 a întrebat:

Mi se blocheaza AVG-ul cand scaneaza, de ce?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Probabil e din cauza windows-ului...nu e compatibil cu antivirusu. Iti recomand sa schimbi win sau antivirusu.

| K0sti a răspuns:

Pentru ca e o porcarie de antivirus! Printre cele mai proaste!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Il poti elimina, iti recomand gdata sau eset daca ai un computer cu putine resurse. Poti merge pe varianta trial, nu instala chestii free, nu e recomandabil; le schimbi la 30 zile/ 90 de zile. Nu ai spus ce resurse are sistemul tau si ce sistem de operare folosesti.

| Viorel_Bogdan_1990 a răspuns:

Depinde de versiune, incerca sa dezinstalezi si sa instalez noua versiune, adica AVG 2015 FREE.