| JesterRO a întrebat:

Mi se deschide Mozilla dupa 10-15 secunde dupa ce-i dau click. Care e problema? Multumesc.

10 răspunsuri:
| cornel2121 a răspuns:

Fa curatenie prin calculator cu programul asta, si ai sa vezi ca o sa iti marga mai bine Firefox-ul:
http://www.piriform.com/ccleaner

| LoOvE a răspuns:

Si mie la fel! Tot asa stau dupa el ca sa se deschida. Daca ti se intampla asa si cu alte programe inseaman ca iti merge calculatorul greu si ca iti este supa incarcat. Mai incearca sa stergi ceva mai mare si cand vrei sa dai pe mozilla dai inainte pe destkop clim dreapta si remprospatare.

Sper ca te-am ajutat!

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Si mie mi se intampla aceeasi problema, dar la mine face asa doar prima oara cand il accesez.Nu stiu care este problema.

| e m i l y a răspuns:

Pff si mie mi se intampla uneori si chiar habar n'am de ce... poate e prea plin calculatorul de prostii si nu mai e destula memorie libera...ca trebuie' sa recunosc, al meu estebig grin sper sa primesti un raspuns care sa te lamureasca mai binehappy

| Fabolous a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Da si tu o funda la unu care da un raspuns calumeabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dupa ce deschid calculatorul. Poate ar trebui sa astepti cateva minute dupa ce deeschizi calculatorul, si apoi sa dai click pe Mozilla. daca ti se intampla mereu, dezinstaleaza Mozilla si instaleaz-o din nou, poate merge mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, dupa ce deschid calculatorul. Poate ar trebui sa astepti cateva minute dupa ce deeschizi calculatorul, si apoi sa dai click pe Mozilla.daca ti se intampla mereu, dezinstaleaza Mozilla si instaleaz-o din nou, poate merge mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-l.

| CPR a răspuns:

Si nie ni se intampla dar m-am gandit ce este din cauza ca am mai multe browsuri am IE OPERA MOZILLA si GOOGLE CROME laughing si cred ca se incetinesc reciproc dar nu stiu sigur pentru ca nu sunt foarte documentat in ceea ce priveste calculatoarele

| florynnaa a răspuns:

Virusi, prea multe chestii pe desktop, ori, mai stergeti imagini, muzicaa, videoclipuri, nu stiu. dai funda? nu strikabig grin