| Kennedy95 a întrebat:

Mi se tot inchide google chrome fara nicio eroare, am citit pe net ca ar fi ceva legat de contul de utilizator, am iesit si din cont, l-am si reinstalat, degeaba, tot imi iese din el.o rezolvare stie careva?

5 răspunsuri:
| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Incearca sa dai resetare la browser. Daca tot asa face incerca un alt browser sa vezi tot asa patesti.

| Kennedy95 explică (pentru Moale_Bogdan_1994):

Am instalat opera si nu am probleme, e din chrome, l-am si reinstalat chrome-u' dar degeaba

| Butiri_Alina_1995 a răspuns:

Si eu am patit asa nu aveam destul rami pentru el sau e ceva virus ar trebui sa intalezi un windows nou

| Ionut_Claudiu_1989 a răspuns:

Ai un virus destul de mare... Cumparati ceva cu licenta( sitem de operare)

| Kennedy95 explică (pentru Ionut_Claudiu_1989):

Am antivirus avast, am dat scanare pc, am sters virusii, degeaba