| Rush a întrebat:

Mi se tot inchide si deschide televizorul si nu stiu ce sa ii fac, sau cand vrea sa il deschid se deschide in 5 minute sau mai putin, sa nu aud prostii cu spirite si din astea ca nu am asa ceva

8 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

De unde stii tu? Ai toata istoria casei tale? Poate o fost un cimitir si dupa s-a facut casa.mai stii poate inainte de-a locui tu a trait vreo baba/mos nebun/a.Filmul care ti se potriveste tie e the ring.

| DraGfirE a răspuns:

Ok,rush scuze

| Jadis a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asalaughing Lol ce m-am speriat ca sa aprins asa dintr-o data si peste cateva minute iar s-a aprins.

Trebe sa fi butonat ceva acolo ca TV-ul sa se aprinda la un interval de timp. Sunt televizoare care au aceasta optiune.

Nu stiu ce televizor ai dar incearca sa intrii in meniu si vezi ce e de facut

| Rush explică:

Stau in apartamentu asta de cand m-am nascut si nu am patit nimic de genul, @dragfire eu am scris ceva acolo laughing ca asta nu te priveste pe tine, dar nu e ceva de paranormal, e ceva de la televizor, de la priza nu e, am schimbat prelungitorul nu are nimic priza...

| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

S-ar putea sa il ai setat sa sa inchida la 5 minute. Depinde. Dai acolo la setari
baftabatting eyelashes

| ynna93 a răspuns:

Poate il ai programat sa se inchida in 5 minute... uita`te prin meniul lui.

| Mihai_George_1997 a răspuns:

Fii atent, televizoarele ca si calucaltoarele au procesoare si televizorul tau sigur are procesoru distrus si atunci cand se incinge televizorul se opreste si asa ti se intampla ca tu dai drumu la 5 minute el nu are timp sa se raceasca.

| TheAndrew a răspuns:

Problema de la priza... socuri de curent happy. Vorbeste cu cineva sa vada care-i treaba si cu firu de la televizor