| Rush a întrebat:

Salutare, am nevoie de putin ajutor, pe scurt televizorul meu nu mai merge(intr-un fel), cand il pun sa se deschida, se deschide in 5 minute sau mai mult chiar, dar dupa ce se deschide sa zicem sta 3 ore deschis maxim, dar in astea 3 ore se mai inchide si deschide singur si nu stiu ce are, dupa aia de la un moment dat incepe sa se deschida si inchida din ce in ce mai repede si e cam enervant sa te uiti la el asa, se inchide nici dupa 30 de secunde deci va dati seama, cine stie sa imi dea mesaj sau sa scrie aici, va rog

2 răspunsuri:
| Rush explică:

Funda pentru ceva ce stiam? nu multumesc

| Ogorinio a răspuns:

Daca se inchide inseamna ca e ceva din meniu e programat el sa se inchida dar apoi ai zis ca merge vreo 3 ore dar se mai inchide si se aprinde el. il duci la reparat sau ati cumperi altulwinking funta?