| chiftelutacrocanta a întrebat:

Mi se tot opreste mouse-ul,se blocheaza din cauza ca un firicel verde este aproape rupt,dintre cele patru firicele(rosu,alb,negru, verde), sau pur si simplu se ating acele firicele foarte mici de cupru.Mi-e frica sa rup vreun fir sa nu se strice de tot.Cum ar trebui sa procedez sa-l repar?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti dau eu cadou un mouse nou, nu te chinui degeaba.

| Florentina9210 a răspuns:

Iti trebuie ceva de lipit pentru fir. Eu iti recomand sa iti cumperi altul. Nu e cine stie ce suma.

| darrio2007 a răspuns:

Decat sa te chinui cu el mai bine ia-ti unul optic.