| black1white a întrebat:

deci:acum vreo 3 luni mi-am schimbat numele pe mess? insa majoritatea prietenilor imi spun ca in lista lor numele meu apare la fel, adica cel vechi. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| βeβeℓușa a răspuns:

; deci asa este schimbati mai intai numele de la yahoo si apoi adauga oameni in lista asa le vor aparea numele care ti l'ai pus pe mess,, nu copii de la altcineva asta stiu! Te rog eu mult Funda ca nu am niciuna!

2 răspunsuri:
| silviudx a răspuns:

Normal ar trebui sa le apara o confirmare iar ei sa accepte ca sa ti se schimbe numele daca nu i cum zice NebunaThaa

| Ancuta7878 a răspuns:

Doar la perosanele bagate in lista dupa ce ti-ai schimbat numele le vor aparea numele tau ( cel schimbat ). Poti face astfel : deschizi fereastra ( a unui prieten /a ) si apesi " Ctrl+ Shift+R " succees:*