| razvan1305 a întrebat:

Miam cumparat azi o tableta archos 101 it, si problema este ca nu reusesc sa ma conectez cu ea la internetul de pe mobil prin bluetooth spunandu-mi ca disp este,, unable" ...In al doilea rand nu am android market. dc?straight face am un lucru appLib sau ceva de genu dar nu e android market... imi poate spune candva cum sa fac?

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Pai cine ti-a zis ca te conectezi la internet prin bluetooth?laughingAi wifi omule, pentru asta e, sau via mobil pentru care trebuie setat pe reteaua corespunzatoare sim-ului!