| Fetitsa123 a întrebat:

Miam cumparat o tastatura care se pune in usb si nu merge.Nu am cartea tastaturi si mufa am bagat-o bine.Cand pornesc calculatorul ar trebui sa imi dea instalarea ei da nu mi-a da si nici nu i sa aprins beculetzul. Dau funda cine ma ajuta

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Încearcă să instalezi driverele pentru ea

| Fetitsa123 explică (pentru DeyCj):

Nu am primit nici un driver la ea nimic numai cutia si tastatura

| DeyCj a răspuns:

Dacă îi de firmă cauta pe net producătoru şi dă jos driverul

| negru30 a răspuns:

Ai bagat-o in alta gaura - adica in locul la mouse - schimba gaura

| Fetitsa123 explică (pentru negru30):

Am bagat-o unde treuie

| negru30 a răspuns (pentru Fetitsa123):

Bravo - asa da - ce iti este si cu gaurile astea

| grgdlk a răspuns:

Tastatura usb nu functioneaza decat atunci cand se apinde pc ul, nu merge de exemplu sa instalezi winfows-ul cu o tastatura usb, nu o recunoaste