| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Miam instalat acel program care iti arata la statusu de la mess ce mel asculti... vreau sa-l dezinstalez da nu-l gasesc...am reinstalat messu dar nu mergte.cum sa--l sterg?

4 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Cauta programul in my computer cu "search" si dezinstaleaza-l. Sau modifica-ti statusul.

| OanaG a răspuns:

EU pana nu mi-am reins windowsul nu am scapat de el, nu-l gasisem nici in Ctrl Panel, asa ca mi-am reins windowsu!

| alexandraaaaa a răspuns:

Poate gasesti pe www.google.ro! Succes!

| Clara_6276 a răspuns:

Din start.Intri la "control pael"... Dupa aia la remove/change programs. Il cauti acolo si il stergihappy