| Merisorr a întrebat:

Mno fratilor sa va zic care-i baiu... Mi s-o pus pata sa-mi iau o tableta happy nu de aia de la farmacie, dinaia electronica [ ca sa stie si aia "inteligenti" la ce ma refer ]! Ideea e ca ai mei nu vor deocamdata sa ma sponsorizeze... Din aceasta cauza vreau sa imi spuneti care e cea mai ieftina tableta CALUMEA care se gaseste in Romania si cam la ce pretwinking!

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa stie sa faca... Samsung a scos un telefon-tableta si e perfect pentru orice. eu am si sunt foarte multumit, la un pret redus fata de o tableta fitoasa gen Apple care face exact aceleasi lucruri ca si Note-ul. In plus tableta de care iti zic este si un telefon, deja te scoti cu o singura cheltuiala pentru ceva care separat ar fi 2 cheltuieli.
Daca vrei un sfat prietenesc, astepata "Vinerea Neagra"cand se fac reduceri de 50%-70% la stocuri sau sarbatori. de sarbatori ca sa aiba cumparatori folosesc oferte atractive.

eu mi-am luat un Samsung Note de 16gb cu android 4.0, cu 3g cu wifi cu camera 5 mp, e foarte shukara!
bafta!

14 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Tableta de paracetamol.E ideala pentru varstele 6-10 ( varsta ta actuala se incadreaza aici ). Previne idiotenia si durerile (te doare cand esti prost, tu de fapt esti in coma) la incredibilul pret de 50 de bani.

| Merisorr explică (pentru GroparuVesel):

Daca chiar te doare si o arzi pe ''desteptu'' am exact 6+10 aniwinking! In cazu de fata studiez sa dau la medicina deoarece chiar ma doare de viitorul meu si nu sper sa ajung gropar intr-un cimitir sombru ca si mintea ta dezghetata! Asa ca chiar stiu mai bine ce face paracetamolu si nu previne idiotenia ca altfel ai fi luat dejawinking. Sunt fata asa ca nici nu ai articulat corect, nu am cum sa fiu in coma pentru ca gandesc spre deosebire de tine si paracetamolul nu costa 50 de bani nici la secondu de unde iti iei tuwinking Asa ca lasa-ma tu pe mine cu vrajelile tale de 10 ani si data viitoare cand faci pe inteligentul intereseaza-te inainte!

| GroparuVesel a răspuns (pentru Merisorr):

Vrei o tableta la 16 ani si nimeni nu te sponsorizeaza?
Vrei sa dai la medicina?
Vrei un salariu de zeci de miliarde de euro?
Vrei sa ai 16 ani cu adevarat?
Magazinul nostru va ofera o gama larga de cuie in care sa iti pui poftele.^_^

| Merisorr explică (pentru GroparuVesel):

Lasa frate ca vedem noi cine ce ajungehee hee. N-am de gand sa ma iau de un copil care inca crede ca viata e doar jocuri pe pc in care iti alegi un nume ''cool'' ca sa pari ''destept'' ..Nu nu ma sponsorizeaza nimeni DEOCAMDATA deoarece daca n-ai sta inchis in casa intreband de n jocuri stupide ai fi realizat ca vara se fac vacantele costisitoare! Da vreau sa dau la medicina pentru ca sunt in clasa de stintele naturii deci spre deosebire de tine care esti inca in gimnaziu sau primara e o treapta mult mai sus ^^. Si nu am zis niciodata ca vreau un salariu de nu stiu cate mii de euro, aia a fost doar imaginatia ta prost cultivata care inca crede ca viata de doar o joacawinking Anunta-ma cand implinesti cel putin 15 ani ca sa nu contrazic un copil mic care se crede la tvwinking!

| GroparuVesel a răspuns (pentru Merisorr):

Merisorr's imagination level: 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999.

| Merisorr explică (pentru GroparuVesel):

Cum ti-am zis : prea multe jocurihee hee vezi ca te paleste in curand realitatea geniule! ^^

| GroparuVesel a răspuns (pentru Merisorr):

Am scut anti-realitate.happy

| Merisorr explică (pentru GroparuVesel):

Si calaresti un unicorn?! ^^

| GroparuVesel a răspuns (pentru Merisorr):

Nu,o calaresc pe mama ta.

| Merisorr explică (pentru GroparuVesel):

Tipic pentru copii sa jicneasca oh go on Hai pa si mars in cimitirul tau trist ca si tine ^^

| Bobbb a răspuns:

Cauta pe la supermarketuri. acolo se gasesc de obicei cele mai ieftine... acu cateva saptamani era la selgros tableta + telefon + aparat foto cu 3 mil. nu e mare lucru. dar cand nu ai bani iei si asa, sau prin real la 3-4 mil. asteapta ca vine craciunu si o sa fie reduceri ca lumea

| gabitzu11 a răspuns:

XOOX 2..vezi pe net

| UserX a răspuns:

Eu am un galaxy tab 2 ..gandeste-te la ea ca un laptopt dar cu o autonomie de 1 ora. O tableta Eboda cu android este la maxim 3 mil.1 ghz la procesor cu alte cuvinte e calumea.

| visdevara a răspuns:

Exista in Real si e doar 4-5 milioane, intr-adevar ca nu e mare scula dar e tableta iti faci treaba cu ea...