| georgit a întrebat:

Neata, am o intrebare, in stanga in contul de facebook mi-au aparut niste liste create de mine care le aveam ascunse gen locul de munca cu colegii, scoala absolvita cu colegii, eu avandu-le ascunse dar azi au aparut si nu vreau sa le vad non stop ditamai nebunia in stanga fb-ului, exista cumva o solutie sa le sterg de tot de acolo am cautat dar nu am gasit nimic.Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Punete in contact cu youtube pentru lamuriri profunde. Jos de tot sau in stanga pune contact.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E noua interfata cu fb, cauta in youtube cum poti sa modifici setarile.

| georgit explică (pentru mgtow):

Pai si ce sa caut, pot sa fac ceva sa le sterg din pagina?

| georgit explică (pentru mgtow):

Revin, am cautat pe youtube numai k in filmuletele de acolo la liste ar trebui sa apara butonul delete list, numai ca la mine lipseste acel buton, deci trebuie sa gasesc o alta cale de a sterge, intrebarea e cum?

| mgtow a răspuns (pentru georgit):

Punete in contact cu youtube pentru lamuriri profunde. Jos de tot sau in stanga pune contact.