| Yumeno a întrebat:

Neata, am o poblema cu Adobe flash player. Nu ma lasa sa il downloadez, mi se opreste la 99%. Pe nici un browser nu ma lasa fiecare dand aceiasi eroare. Folosesc safari.Va rog sa ma ajuati cat mai repede nu pot face mai nimic pe YouTube fara el puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Incearca sa il downloadezi din alta parte. Si eventual da un restart la computer.

| Yumeno explică (pentru charleslouboutin):

Am incercat si din alta parte si restart si nu merge ma chinui de 1 luna; _;

| LuKyan_Luky_1996 a răspuns:

Incearca prin a descarca alt program de rolare (google chrome, mozilla firefox) poate asa iti merge. laughing

| Yumeno explică (pentru LuKyan_Luky_1996):

Am incercat cu : internet explorer, mozilla, chrome, opera si safari care il folosesc de obicei si nu merge sub nici o forma