| Silvia a întrebat:

Neata!happy
Am si eu cateva intrebari pentru voi, deoarece eu nu ma prea pricep la chestii legate de pcbig grin
mi-am instalat azi Y. M. 10 si totul e ok...intrebarile mele sunt:
1.Cum dau mass?laughing
2.Se poate sa ii pun unui id sa imi apara ce nume vreau eu? Va dau un exemplu : zicem id`ul silvia_teddybear_05, si daca eu nu tin minte acea persoana dupa id, pot sa ii pun eu un nume? Vasile sa zicemhee hee si sa imi apara asa?
3.Care dintre cele 7 culori vi se pare mai interesanta?big grinbig grinbig grin
As vrea sa ma ajutati in special cu primele 2 intrebaribig grin
Mersi anticipat si va rog raspundeti cat mai multi ca am nevoie de ajutorbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ai aflat.
2. Iar ai aflat, dacă n-a mers, iartă-l că-i BETA (încă se lucrează la el). Încearcă la mai multe contacte, dacă nu ține figura... așteaptă până apare versiunea finală.
3. Albastrul pur (ăla sky or something).

3 răspunsuri:
| Silvia explică:

Cu mass`u m`ai lamurit, de fapt stiam si eu dar uitasem ca nu am mai dat de mult masshee hee. culoare, si eu cred ca negru, asa o si ambig grin
Dar cu numele nu m`am descurcatstraight face am dat la contact details si mi-au aparut acolo la "name", mai multe optiuni..."first","midle","last","nikname","job title"...am scris numele pe care l`am vrut eu la primele 4 si tot degeabalaughing) tot nu imi apare straight face big grin

| I'm just me a răspuns:

1. selectozi tuata lista si dai la prima optiune
2. da. dai clck dreapta pe contact si selectezi contact details
3. negru

| oana_1897 a răspuns:

Deci...ca sa dai mass selectezi lista ta si dai prima optiune; ca sa schimbi numele unui id dai clic dreapta pe unu din lista ta si apoi clik pe contact details si faci acolo ce modificari vrei; iar ca culoare negru imi place cel mai mult. pa pa