| RaduBortannoiu a întrebat:

Neata TPU as dori sa imi cumpar un HDD m-am gandit la acesta:
http://www.pcgarage.ro/......r-blue-kx/
si ma interb HDD necesita compatibilitati si alea alea sau doar conectezi sata si celalalt cablu care nu stiu cum se numeste si functioneaza?
ei in caz de placa de baza:Asus m2n68am se2
procesor:amd athlon 64
ram:2gb
placa video:saphire hd5450
carcasa:una urata
sursa:ceva de 500W

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este ok hdd-ul. Este compatibil cu pc-ul tau. Daca vrei capacitate mai mare, gasesti la ~280 lei de 1TB(~1000gb)

| AdrenalinTm a răspuns:

SATA-III daca placa ta de baza suporta SATA-III e minunat (intre noi eu iti recomand un ssd te misti cu viteza LUMINI windows aplicatie programe jocuri SSD