| untu a întrebat:

Nelule,am o problema cu transmiterea mesajelor prin chatul Yahoo Messenger:nu pot sa scriu si sa trimit mesaje si nu pot sa primesc mesaje scrise pe ecran! Apare mesajul,,There was a problem sending the command to the program!" Am peimit de curand un BUZZ si apare ecranul gol si nu-i nici un mesaj scris de genul:,,SALUT!" sau,, BUNA ZIUA!" Asteptam cel mai bun raspuns pentru funda!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Încearcă să reinstalezi Messengerul în versiunea cea mai nouă : o descarci ACUM de pe site-ul oficial şi o instalezi şi ar trebui să-ţi rezolve "problema" :

http://messenger.yahoo.com/download/

| VadTot a răspuns:

Calculatorul tau este plin de virusi!

| untu explică (pentru VadTot):

Serios? Si ce imi recomandati vreun program sau un antivirus mai bun care sa curete si sa dezinfecteze tot calculator si din tot sistemul intreg de toti virusii si erori?

| untu explică (pentru VadTot):

Serios? si ce imi recomandati vreun program mai bun sau un antivirus care sa curete si sa dezinfecteze tot sistemul si din tot calculator de toti virusii si mai ales erori