| anonim_4396 a întrebat:

Ni-am facut si eu un site html, dar nu stiu sa pun muzica.Ma poate ajuta cimeva?

1 răspuns:
| -TattO- a răspuns:

Poti face asta cu flash... urci melodia pe net... apoi faci stream

dar... poti printr-un player care il gasesti pe net free sau poti sa pui direct piesa de pe serverul tau...

mai e cevawinking - Daca vrei ca sunetul sa inceapa automat la deschiderea paginii seteaza autoplay=true, daca nu vrei ca sunetul sa inceapa automat seteaza autoplay=false. Daca nu vrei ca player-ul sa apara in pagina seteaza hidden=true. Daca vrei ca sunetul sa se auda in mod repetat seteaza loop=true. Volumul se seteaza pe o scara de la 1 la 100 (50 fiind valoarea predefinita).