| user95843 a întrebat:

Noaptea pe la 2 dimineata pe 26 noiembrie la tara am iesit afara sa urinez si sa fumez o tigare, in scurt timp am zarit un flash puternic de lumina cu coada ochiului si cand m-am uitat erau 3 lumini puternice ce stateau in loc deasupra unei paduri, nu am mai vazut asa ceva pana acum asa ca am luat telefonul si am filmat circa 2min si cv dupa care luminile au disparut tot intr-un flash de lumina puternic,m-am dus in casa, am facut 5 CD uri, si de frica ca poate sa fie extraterestri sau arme militare am sters video de pe tel zi pc. Ce poate fi? Ce sa fac cu CD urile? Nu dau locatie sau nume...

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, cu siguranta este ceva banal, fie un exercitiu militar, fie niste baloane meteo. Te uiti prea mult la filme si nu mai discerni realitatea de imagiantie. Nu ai de ce sa te temi, nu iti va face nimeni nimic pentru niste inregristrari pe care le puteau face sute de mii de oameni. Apropo, nu inteleg ce legatura are inchirierea cu povestea spusa, de ce ne-ar interesa de la cine ai inchiriat casa.

| K0sti a răspuns:

laughing Ia sa vedem si noi!

| halogen001 a răspuns:

Daca era ceva la distanta mare, cu telefonul nu se vede mare lucru.

Poti incarca filmul pe un site gen http://userscloud.com/ si pui link-ul sa il vedem si noi, dar daca crezi ca acest lucru iti poate crea probleme, atunci poti sa arunci si CD-urile.

Poate erau farurile unei masini. Nu cred ca e ceva prea interesant.

| Minimalistul a răspuns:

Ca sa te cred, da-mi video-ul pe mail. Pentru detalii te astept cu un mesaj privat.