| didicriss a întrebat:

Stelelor cazatoare le poate lipsi "coada"?(urma de lumina pe care o lasa)pentru ca aseara am vazut una dar nu avea coada si nici nu se misca asa de repede.dar nu sunt sigura pentru ca acum 4 ani am mai vazut una doar ca avea coada si se misca foarte repede...sa zicem ca am vazut-o 2 sec iar in a 3-a sec a disparutwinking

2 răspunsuri:
| Dyana1000 a răspuns:

Eu stiam ca toate stelele cazatoare au coada si se misca foarte repede (2, 3 sec). Cred ca ce ai vazut tu era de fapt un avion.

| didicriss explică (pentru Dyana1000):

Asta am zis si eu dar avea o lumina ffff puternica de aceea ma face sa cred ca nu e avion...pe scurt lumina era foarte mare nu ca un avion