| Yamx a întrebat:

Nokia E72 sau Blackberry 8900?

7 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Un E72 se gaseste pe la 1100-1200 de lei. La pretul daca mai pui putin te poti alege cu telefon excelent cu os android, procesor dual-core si restul caracteristicilor specifice, plus de asta, vine cu o chestie draguta, poate fotografia/filma 3D si desigur playback-ul aferent:
www.pcgarage.ro/telefoane-mobile/htc/evo-3d/?use_voucher=VC1P6RSS

| RB26DETT a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2831&idPhone2=2604 uita-te aici si vezi care e mai bun;)

| madalinutza a răspuns:

Blackberry 8900happy

| wolfman22 a răspuns:

Eu sincer, Samsung galaxy s2!
Nokia pe moarte, iar BlackBerry invechit! laughing

| onnylife a răspuns:

Blackberry 8900 e cel mai cautat tel

| fl0ryn22 a răspuns (pentru onnylife):

Si eu tot pe bb as merge, daca o sa til iei toata lumea o sa se uite la el pe cand la Nokia o sa zica :'''bleah Nokia, are toata lumea"

| onnylife a răspuns (pentru fl0ryn22):

Ai dreptatelaughingwinking